FTAS00-10.6AW-4A
DigiKeys produktnummer
360-3657-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
FTAS00-10.6AW-4A
Beskrivning
TOUCH SCREEN RESISTIVE 10.6"
Detaljerad beskrivning
Resistiv Pekskärmsoverlays 10,6" (269,24mm) 4-tråds
Kategori
Bredd
0,08" (2,03mm)
Höjd
5,56" (141,30mm)
Förpackning
Box
Diagonal skärmstorlek
10,6" (269,24mm)
Längd
9,19" (233,40mm)