FTAS00-10.4AV-4A
DigiKeys produktnummer
360-3656-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
FTAS00-10.4AV-4A
Beskrivning
TOUCH SCREEN RESISTIVE 10.4"
Tillverkarens standardleveranstid
26 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Resistiv Pekskärmsoverlays 10,4" (264,16mm) 4-tråds
Kategori
Bredd
0,08" (2,03mm)
Tillverkare
NKK Switches
Höjd
6,43" (163,40mm)
Serie
Gränssnitt
4-tråds
Förpackning
Box
Typ
Resistiv
Artikelstatus
Aktiv
Diagonal skärmstorlek
10,4" (264,16mm)
Längd
8,52" (216,41mm)