UWG1A330MCL1GB är slut i lager och kan restnoteras.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Similar
Nichicon
I lager: 1 282
Datablad
Similar
Nichicon
I lager: 0
Datablad
I lager: 441
Cornell Dubilier Knowles
Cornell Dubilier Knowles
Panasonic Industry
Panasonic Industry
Chemi-Con
33 µF 10 V Elektrolytkondensatorer, aluminium Radial, kapsling - SMD 1000tim vid 105°C