XV24M00000S412
DigiKeys produktnummer
3372-XV24M00000S412TR-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
TGS
Tillverkarens produktnummer
XV24M00000S412
Beskrivning
CRYSTAL 24M 10PPM, 12PF 4 Pads S
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
24 MHz ±10ppm Kristaller 12pF 100 Ohms 4-SMD, utan ledning
Kategori
Lastkapacitans
12pF
Tillv.
ESR (Equivalent Series Resistance)
100 Ohms
Serie
Driftläge
Grundton
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Arbetstemperatur
-40°C-85°C
Artikelstatus
Aktiv
Monteringstyp
Ytmontering
Typ
MHz kristall
Inkapsling/låda
Frekvens
24 MHz
Storlek/dimension
L 0,079" x B 0,063" (2,00 x 1,60mm)
Frekvensstabilitet
±30ppm
Höjd - monterad (max)
0,020" (0,50mm)
Frekvenstolerans
±10ppm