MSA434R7M0S001
DigiKeys produktnummer
3372-MSA434R7M0S001TR-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Coilmx
Tillverkarens produktnummer
MSA434R7M0S001
Beskrivning
FIXED IND 4.7UH 72 MOHM SMD
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
4.7 µH Oskärmad Trumkärna, trådlindad Induktor Max. 72mOhm 2-SMD
Kategori
Skärmning
Oskärmad
Tillv.
Likströmsresistans (DCR)
Max. 72mOhm
Serie
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Induktansfrekvens - test
100 kHz
Monteringstyp
Ytmontering
Typ
Trumkärna, trådlindad
Inkapsling/låda
2-SMD
Material - kärna
Leverantörens enhetsförpackning
2-SMD
Induktans
Storlek/dimension
L 0,177" x B 0,157" (4,50 x 4,00mm)
Tolerans
±20%
Höjd - monterad (max)
0,138" (3,50mm)
Ström - mättnadsström (Isat)
2,5A