MS13603R3MS001
DigiKeys produktnummer
3372-MS13603R3MS001TR-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Coilmx
Tillverkarens produktnummer
MS13603R3MS001
Beskrivning
FIXED IND 3.3UH 16A 2.5 MOHM SMD
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
3.3 µH Avskärmad Induktor 16 A Max. 2,5mOhm 2-SMD
Kategori
Skärmning
Avskärmad
Tillv.
Likströmsresistans (DCR)
Max. 2,5mOhm
Serie
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Induktansfrekvens - test
100 kHz
Artikelstatus
Aktiv
Monteringstyp
Ytmontering
Material - kärna
Inkapsling/låda
2-SMD
Induktans
Leverantörens enhetsförpackning
2-SMD
Tolerans
±20%
Storlek/dimension
L 0,537" x B 0,496" (13,65 x 12,60mm)
Strömklassning (Ampere)
Höjd - monterad (max)
0,236" (6,00mm)
Ström - mättnadsström (Isat)
22A