MS06303R3MS001
DigiKeys produktnummer
3372-MS06303R3MS001TR-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Coilmx
Tillverkarens produktnummer
MS06303R3MS001
Beskrivning
FIXED IND 3.3UH 6.5A 26 MOHM SMD
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
3.3 µH Avskärmad Induktor 6.5 A Max. 26mOhm 2-SMD
Kategori
Skärmning
Avskärmad
Tillv.
Likströmsresistans (DCR)
Max. 26mOhm
Serie
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Induktansfrekvens - test
100 kHz
Artikelstatus
Aktiv
Monteringstyp
Ytmontering
Material - kärna
Inkapsling/låda
2-SMD
Induktans
Leverantörens enhetsförpackning
2-SMD
Tolerans
±20%
Storlek/dimension
L 0,281" x B 0,260" (7,15 x 6,60mm)
Strömklassning (Ampere)
Höjd - monterad (max)
0,118" (3,00mm)
Ström - mättnadsström (Isat)
9,5A