C0201X7R103K500NTA
DigiKeys produktnummer
3372-C0201X7R103K500NTATR-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkarens produktnummer
C0201X7R103K500NTA
Beskrivning
MLCC X7R 10nF 10% 50V 0201 SMD
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
10 nF ±10% 50V Keramiska kondensatorer X7R 0201 (metrisk 0603)
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Storlek/dimension
L 0,024" x B 0,012" (0,60 x 0,30mm)
Tolerans
±10%
Tjocklek (max)
0,013" (0,33mm)