C0201X5R104K350NTX
DigiKeys produktnummer
3372-C0201X5R104K350NTXTR-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkarens produktnummer
C0201X5R104K350NTX
Beskrivning
MLCC X5R 100nF 10% 35V 0201 SMD
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
100 nF ±10% 35V Keramiska kondensatorer X5R 0201 (metrisk 0603)
Arbetstemperatur
-55°C-85°C
Storlek/dimension
L 0,024" x B 0,012" (0,60 x 0,30mm)
Tolerans
±10%
Tjocklek (max)
0,016" (0,40mm)