C0201C0G560J500NTA
DigiKeys produktnummer
3372-C0201C0G560J500NTATR-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkarens produktnummer
C0201C0G560J500NTA
Beskrivning
MLCC C0G 56pF 5% 50V 0201 SMD
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
56 pF ±5% 50V Keramiska kondensatorer C0G, NP0 0201 (metrisk 0603)
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Storlek/dimension
L 0,024" x B 0,012" (0,60 x 0,30mm)
Tolerans
±5%
Tjocklek (max)
0,013" (0,33mm)