C0201C0G120J500NTA
DigiKeys produktnummer
3372-C0201C0G120J500NTATR-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
EYang Technology
Tillverkarens produktnummer
C0201C0G120J500NTA
Beskrivning
MLCC C0G 12pF 5% 50V 0201 SMD
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
12 pF ±5% 50V Keramiska kondensatorer C0G, NP0 0201 (metrisk 0603)
Kategori
Temperaturkoefficient
Tillv.
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Serie
Tillämpningar
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Monteringstyp
Artikelstatus
Aktiv
Inkapsling/låda
0201 (metrisk 0603)
Kapacitans
Storlek/dimension
L 0,024" x B 0,012" (0,60 x 0,30mm)
Tolerans
±5%
Tjocklek (max)
0,013" (0,33mm)