SZMM3Z4V7T1GX
DigiKeys produktnummer
1727-SZMM3Z4V7T1GXTR-ND - Remsa och spole (TR)
1727-SZMM3Z4V7T1GXCT-ND - Remsbit (CT)
1727-SZMM3Z4V7T1GXDKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
SZMM3Z4V7T1GX
Beskrivning
DIODE ZENER 4.7V 300MW SOD323
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Dioder - zener 4.7 V 300 mW ±5% Ytmontering SOD-323
Kategori
Ström - läckström @ Vr
2 µA @ 1 V
Tillv.
Spänning - fram (Vf) (max) @ If
1.1 V @ 100 mA
Arbetstemperatur
150°C (TJ)
Artikelstatus
Har utgått hos DigiKey
Tolerans
±5%
Effekt - max
300 mW
Inkapsling/låda
Impedans (max) (Zzt)
80 Ohms