PZU6.2B1A,115 har utgått och tillverkas inte längre.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Similar
Vishay General Semiconductor - Diodes Division
I lager: 0
Datablad
Similar
I lager: 0
Datablad
Central Semiconductor Corp
I lager: 16
Diodes Incorporated
Dioder - zener 6.2 V 320 mW ±2% Ytmontering SOD-323