PZU3.9B1A,115 har utgått och tillverkas inte längre.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Direkt
onsemi
I lager: 0
Datablad
Similar
Vishay General Semiconductor - Diodes Division
I lager: 13 747
Datablad
Similar
onsemi
Dioder - zener 3.9 V 320 mW ±2% Ytmontering SOD-323