PZU16B2A,115 är slut i lager och kan restnoteras.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
MFR Recommended
Nexperia USA Inc.
I lager: 0
Datablad
Similar
onsemi
I lager: 0
Datablad
Similar
onsemi
Dioder - zener 16 V 320 mW ±2% Ytmontering SOD-323