PZU11BA-QX är slut i lager och restnotering är inte tillgängligt för närvarande.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Similar
Taiwan Semiconductor Corporation
I lager: 9 570
Datablad
Dioder - zener 11 V 320 mW ±5% Ytmontering SOD-323
PESD15VL1BA,115
PZU11BA-QX
DigiKeys produktnummer
1727-PZU11BA-QXTR-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
PZU11BA-QX
Beskrivning
DIODE ZENER 11V 320MW SOD323
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Kategori
Ström - läckström @ Vr
100 µA @ 8 V
Tillv.
Spänning - fram (Vf) (max) @ If
1.1 V @ 100 mA
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Arbetstemperatur
150°C (TJ)
Artikelstatus
Har utgått hos DigiKey
Grad
Automotive
Spänning - Zener (Nom) (Vz)
Godkännande
AEC-Q101
Tolerans
±5%
Monteringstyp
Ytmontering
Effekt - max
320 mW
Inkapsling/låda
Impedans (max) (Zzt)
10 Ohms