PSMN4R6-60BS,118 är slut i lager och kan restnoteras.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Similar
onsemi
I lager: 0
Similar
Infineon Technologies
I lager: 0
Datablad
Infineon Technologies
Datablad
onsemi
IXYS
N-kanal 60 V 100 A (Tc) 211W (Tc) Ytmontering D2PAK