PSMN2R7-30BL,118 är slut i lager och kan restnoteras.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Similar
Infineon Technologies
I lager: 0
Datablad
Similar
Infineon Technologies
I lager: 19 412
Datablad
onsemi
STMicroelectronics
N-kanal 30 V 100 A (Tc) 170W (Tc) Ytmontering D2PAK