PSMN015-100B,118 har utgått och tillverkas inte längre.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
MFR Recommended
Nexperia USA Inc.
I lager: 4 024
Datablad
Direkt
onsemi
I lager: 880
Datablad
Similar
Infineon Technologies
I lager: 1 283
Similar
onsemi
I lager: 22
I lager: 34
I lager: 524
I lager: 100
I lager: 869
Infineon Technologies
I lager: 150
N-kanal 100 V 75 A (Tc) 300W (Tc) Ytmontering D2PAK