PSMN008-75B,118 har utgått och tillverkas inte längre.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
MFR Recommended
Nexperia USA Inc.
I lager: 3 780
Datablad
Similar
onsemi
I lager: 290
Datablad
Similar
onsemi
I lager: 2 417
I lager: 240
I lager: 371
Infineon Technologies
Infineon Technologies
I lager: 425
I lager: 957
I lager: 4
IXYS
IXYS
I lager: 221
N-kanal 75 V 75 A (Tc) 230W (Tc) Ytmontering D2PAK