PNE20080CPEZ är slut i lager och kan restnoteras.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Parametrisk ekvivalent
Nexperia USA Inc.
I lager: 0
Diodmatris 1 par gemensam katod 200 V 4A Ytmontering TO-277, 3-PowerDFN
Automotive DFN Packages
Introducing Automotive DFN packages
PNE20080CPEZ
DigiKeys produktnummer
1727-PNE20080CPEZTR-ND - Remsa och spole (TR)
1727-PNE20080CPEZCT-ND - Remsbit (CT)
1727-PNE20080CPEZDKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
PNE20080CPEZ
Beskrivning
DIODE ARRAY GP 200V 4A CFP15B
Detaljerad beskrivning
Ström - läckström @ Vr
1 µA @ 200 V
Arbetstemperatur - koppling
175°C (max.)
Spänning - DC-backspänning (Vr) (max)
200 V
4A
Spänning - fram (Vf) (max) @ If
930 mV @ 4 A
Basproduktens nummer
Hastighet
Snabb återhämtning =< 500ns, > 200mA (Io)