PMZ600UNEYL är slut i lager och restnotering är inte tillgängligt för närvarande.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Similar
Rohm Semiconductor
I lager: 76
Datablad
N-kanal 20 V 600mA (Ta) 360mW (Ta), 2,7W (Tc) Ytmontering SOT-883