PMEG3002AEL,315 | |
|---|---|
Tillverkare | |
Tillverkarens produktnummer | PMEG3002AEL,315 |
Beskrivning | DIODE SCHOTTK 30V 200MA DFN10062 |
Kundreferens | |
Detaljerad beskrivning | Dioder 30 V 200mA Ytmontering DFN1006-2 |
Datablad | Datablad |
EDA-/CAD-modeller | PMEG3002AEL,315 Modeller |
Kategori | Ström - läckström @ Vr 50 µA @ 30 V |
Tillv. | Kapacitans @ Vr, F 25pF vid 1V, 1MHz |
Förpackning Remsa och spole (TR) Remsbit (CT) Digi-Reel® | Grad Automotive |
Artikelstatus Har utgått hos DigiKey | Godkännande AEC-Q101 |
Teknologi | Monteringstyp |
Spänning - DC-backspänning (Vr) (max) 30 V | Inkapsling/låda |
Ström - likriktat medelvärde (Io) 200mA | Leverantörens enhetsförpackning DFN1006-2 |
Spänning - fram (Vf) (max) @ If 480 mV @ 200 mA | Arbetstemperatur - koppling 150°C (max.) |
Hastighet Småsignal =< 200mA (Io), valfri hastighet | Basproduktens nummer |