PMEG2015EA,115 | |
|---|---|
Tillverkare | |
Tillverkarens produktnummer | PMEG2015EA,115 |
Beskrivning | DIODE SCHOTTKY 20V 1.5A SOD323 |
Kundreferens | |
Detaljerad beskrivning | Dioder 20 V 1,5A Ytmontering SOD-323 |
Datablad | Datablad |
Kategori | Ström - läckström @ Vr 50 µA @ 15 V |
Tillv. | Kapacitans @ Vr, F 25pF vid 5V, 1MHz |
Förpackning Remsa och spole (TR) Remsbit (CT) Digi-Reel® | Grad Automotive |
Artikelstatus Har utgått hos DigiKey | Godkännande AEC-Q101 |
Teknologi | Monteringstyp |
Spänning - DC-backspänning (Vr) (max) 20 V | Inkapsling/låda |
Ström - likriktat medelvärde (Io) 1,5A | Leverantörens enhetsförpackning SOD-323 |
Spänning - fram (Vf) (max) @ If 660 mV @ 1.5 A | Arbetstemperatur - koppling -65°C-125°C |
Hastighet Snabb återhämtning =< 500ns, > 200mA (Io) | Basproduktens nummer |