PMEG2010BER,115
DigiKeys produktnummer
1727-5191-2-ND - Remsa och spole (TR)
1727-5191-1-ND - Remsbit (CT)
1727-5191-6-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
PMEG2010BER,115
Beskrivning
DIODE SCHOTTKY 20V 1A SOD123W
Tillverkarens standardleveranstid
16 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Dioder 20 V 1A Ytmontering SOD-123W
Kategori
Hastighet
Snabb återhämtning =< 500ns, > 200mA (Io)
Tillv.
Ström - läckström @ Vr
50 µA @ 20 V
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Kapacitans @ Vr, F
185pF vid 1V, 1MHz
Artikelstatus
Aktiv
Monteringstyp
Teknologi
Inkapsling/låda
Spänning - DC-backspänning (Vr) (max)
20 V
Leverantörens enhetsförpackning
SOD-123W
Ström - likriktat medelvärde (Io)
1A
Arbetstemperatur - koppling
150°C (max.)
Spänning - fram (Vf) (max) @ If
450 mV @ 1 A