PMEG2005EH,115 | |
|---|---|
Tillverkare | |
Tillverkarens produktnummer | PMEG2005EH,115 |
Beskrivning | DIODE SCHOTTKY 20V 500MA SOD123F |
Kundreferens | |
Detaljerad beskrivning | Dioder 20 V 500mA Ytmontering SOD-123F |
Datablad | Datablad |
EDA-/CAD-modeller | PMEG2005EH,115 Modeller |
Kategori | Hastighet Snabb återhämtning =< 500ns, > 200mA (Io) |
Tillv. | Ström - läckström @ Vr 200 µA @ 20 V |
Förpackning Remsa och spole (TR) Remsbit (CT) Digi-Reel® | Kapacitans @ Vr, F 66pF vid 1V, 1MHz |
Artikelstatus Har utgått hos DigiKey | Monteringstyp |
Teknologi | Inkapsling/låda |
Spänning - DC-backspänning (Vr) (max) 20 V | Leverantörens enhetsförpackning SOD-123F |
Ström - likriktat medelvärde (Io) 500mA | Arbetstemperatur - koppling 150°C (max.) |
Spänning - fram (Vf) (max) @ If 390 mV @ 500 mA | Basproduktens nummer |