PMEG10020AELRX | |
|---|---|
Tillverkare | |
Tillverkarens produktnummer | PMEG10020AELRX |
Beskrivning | DIODE SCHOTTKY 100V 2A SOD123W |
Tillverkarens standardleveranstid | 16 veckor |
Kundreferens | |
Detaljerad beskrivning | Dioder 100 V 2A Ytmontering SOD-123W |
Datablad | Datablad |
Kategori | Omvänd återhämtningstid (trr) 5 ns |
Tillv. | Ström - läckström @ Vr 300 nA @ 100 V |
Förpackning Remsa och spole (TR) Remsbit (CT) Digi-Reel® | Kapacitans @ Vr, F 135pF vid 1V, 1MHz |
Artikelstatus Aktiv | Monteringstyp |
Teknologi | Inkapsling/låda |
Spänning - DC-backspänning (Vr) (max) 100 V | Leverantörens enhetsförpackning SOD-123W |
Ström - likriktat medelvärde (Io) 2A | Arbetstemperatur - koppling 175°C (max.) |
Spänning - fram (Vf) (max) @ If 770 mV @ 2 A | Basproduktens nummer |
Hastighet Snabb återhämtning =< 500ns, > 200mA (Io) |