PMBD6100,215
DigiKeys produktnummer
1727-5171-2-ND - Remsa och spole (TR)
1727-5171-1-ND - Remsbit (CT)
1727-5171-6-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
PMBD6100,215
Beskrivning
DIODE ARRAY GP 70V 215MA TO236AB
Tillverkarens standardleveranstid
30 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Diodmatris 1 par gemensam katod 70 V 215mA (DC) Ytmontering TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
PMBD6100,215 Modeller
Kategori
Hastighet
Snabb återhämtning =< 500ns, > 200mA (Io)
Tillverkare
Nexperia USA Inc.
Omvänd återhämtningstid (trr)
4 ns
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Ström - läckström @ Vr
100 nA @ 50 V
Artikelstatus
Aktiv
Arbetstemperatur - koppling
150°C (max.)
Diodkonfiguration
1 par gemensam katod
Monteringstyp
Ytmontering
Teknologi
Standard
Inkapsling/låda
TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
Spänning - DC-backspänning (Vr) (max)
70 V
Leverantörens enhetsförpackning
TO-236AB
Ström - likriktat medelvärde (Io) (per diod)
215mA (DC)
Basproduktens nummer
Spänning - fram (Vf) (max) @ If
1.1 V @ 100 mA