PESD7V1R1BDSFYL
DigiKeys produktnummer
1727-PESD7V1R1BDSFYLTR-ND - Remsa och spole (TR)
1727-PESD7V1R1BDSFYLCT-ND - Remsbit (CT)
1727-PESD7V1R1BDSFYLDKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
PESD7V1R1BDSFYL
Beskrivning
TREOS HIGH-SPEED PROTECTION
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Klämma Ipp TVS - dioder Ytmontering DSN0603-2
Kategori
Nätmatningsskydd
Nej
Tillv.
Tillämpningar
HDMI, Telekom, USB
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Kapacitans @ frekvens
0,13pF vid 1MHz
Artikelstatus
Har utgått hos DigiKey
Monteringstyp
Ytmontering
Typ
Zener
Inkapsling/låda
0201 (metrisk 0603)
Dubbelriktade kanaler
1
Leverantörens enhetsförpackning
Spänning - backspänning (typ)
7,1V (max.)