PESD5V0R1BSFYL är slut i lager och restnotering är inte tillgängligt för närvarande.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Similar
onsemi
I lager: 10 112
Datablad
Similar
Panjit International Inc.
I lager: 4 998
Datablad
Panjit International Inc.
Eaton - Electronics Division
Taiwan Semiconductor Corporation
9,2V (typ) Klämma 4,5A (8/20µA) Ipp TVS - dioder Ytmontering DSN0603-2
Digi-Key Daily - NXP ESD Protection
TrEOS ESD Protection for USB Type-C®
PESD5V0R1BSFYL
DigiKeys produktnummer
1727-PESD5V0R1BSFYLTR-ND - Remsa och spole (TR)
1727-PESD5V0R1BSFYLCT-ND - Remsbit (CT)
1727-PESD5V0R1BSFYLDKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
PESD5V0R1BSFYL
Beskrivning
TVS DIODE 5VWM 9.2VC DSN0603-2
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Kategori
Ström - toppuls (10/1000 µs)
4,5A (8/20µA)
Nej
Serie
Tillämpningar
General Purpose
Digi-Reel®
Kapacitans @ frekvens
0,1pF vid 1MHz
Artikelstatus
Har utgått hos DigiKey
Arbetstemperatur
-40°C-125°C (TA)
Spänning - backspänning (typ)
5V (max.)
Leverantörens enhetsförpackning
Spänning - genombrott (min)
6V
Basproduktens nummer
Spänning - begränsning (max) @ Ipp
9,2V (typ)