PESD5V0R1BDSFYL är slut i lager och restnotering är inte tillgängligt för närvarande.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Similar
Taiwan Semiconductor Corporation
I lager: 0
Datablad
Klämma Ipp TVS - dioder Ytmontering DSN0603-2
PESD5V0R1BDSFYL
DigiKeys produktnummer
1727-PESD5V0R1BDSFYLTR-ND - Remsa och spole (TR)
1727-PESD5V0R1BDSFYLCT-ND - Remsbit (CT)
1727-PESD5V0R1BDSFYLDKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
PESD5V0R1BDSFYL
Beskrivning
TVS DIODE 5VWM DSN0603-2
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Kategori
Nätmatningsskydd
Nej
Tillv.
Tillämpningar
HDMI, Telekom, USB
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Kapacitans @ frekvens
0,1pF vid 10GHz
Artikelstatus
Har utgått hos DigiKey
Monteringstyp
Ytmontering
Typ
Zener
Inkapsling/låda
0201 (metrisk 0603)
Dubbelriktade kanaler
1
Leverantörens enhetsförpackning
Spänning - backspänning (typ)
5V (max.)