PESD3V3Z1BSFYL är slut i lager och restnotering är inte tillgängligt för närvarande.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Similar
Panjit International Inc.
I lager: 38 638
Datablad
Similar
Littelfuse Inc.
I lager: 38 460
Datablad
Taiwan Semiconductor Corporation
Texas Instruments
Rohm Semiconductor
5,3V Klämma 9,5A (8/20µs) Ipp TVS - dioder Ytmontering DSN0603-2
PESD3V3Z1BSFYL
DigiKeys produktnummer
1727-7819-2-ND - Remsa och spole (TR)
1727-7819-1-ND - Remsbit (CT)
1727-7819-6-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
PESD3V3Z1BSFYL
Beskrivning
TVS DIODE 3.3VWM 5.3VC DSN0603-2
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
PESD3V3Z1BSFYL Modeller
Kategori
Ström - toppuls (10/1000 µs)
9,5A (8/20µs)
Kapacitans @ frekvens
0,28pF vid 1MHz
Artikelstatus
Har utgått hos DigiKey
Arbetstemperatur
-40°C-125°C (TA)
Ytmontering
Dubbelriktade kanaler
1
Inkapsling/låda
0201 (metrisk 0603)
Spänning - backspänning (typ)
3,3V (max)
Leverantörens enhetsförpackning
Spänning - genombrott (min)
6,9V (typ)
Basproduktens nummer
Spänning - begränsning (max) @ Ipp
5,3V