PESD3V3X4UHCYL
DigiKeys produktnummer
1727-8587-2-ND - Remsa och spole (TR)
1727-8587-1-ND - Remsbit (CT)
1727-8587-6-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
PESD3V3X4UHCYL
Beskrivning
TVS DIODE 3.3VWM 4.5VC DFN1308-6
Tillverkarens standardleveranstid
26 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
4,5V Klämma 11A (8/20µs) Ipp TVS - dioder Ytmontering DFN1308-6
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
PESD3V3X4UHCYL Modeller
Kategori
Ström - toppuls (10/1000 µs)
11A (8/20µs)
Digi-Reel®
Tillämpningar
Telekom
Artikelstatus
Aktiv
Kapacitans @ frekvens
0,8pF vid 1MHz
Arbetstemperatur
-55°C-150°C (TA)
Enkelriktade kanaler
4
Spänning - backspänning (typ)
3,3V (max)
Inkapsling/låda
6-XFDFN
Spänning - genombrott (min)
5V
Leverantörens enhetsförpackning
Spänning - begränsning (max) @ Ipp
4,5V