PESD3V3S4UF,115 | |
|---|---|
Tillverkare | |
Tillverkarens produktnummer | PESD3V3S4UF,115 |
Beskrivning | TVS DIODE 3.3VWM 6XSON SOT886 |
Tillverkarens standardleveranstid | 26 veckor |
Kundreferens | |
Detaljerad beskrivning | 11V Klämma 10A (8/20µs) Ipp TVS - dioder Ytmontering 6-XSON, SOT886 (1,45x1) |
Datablad | Datablad |
Kategori | Effekt - toppuls 110W |
Tillv. | Nätmatningsskydd Nej |
Förpackning Remsa och spole (TR) Remsbit (CT) Digi-Reel® | Kapacitans @ frekvens 110pF vid 1MHz |
Artikelstatus Aktiv | Arbetstemperatur -55°C-150°C (TA) |
Typ Zener | Grad Automotive |
Enkelriktade kanaler 4 | Godkännande AEC-Q101 |
Spänning - backspänning (typ) 3,3V (max) | Monteringstyp Ytmontering |
Spänning - genombrott (min) 5,32V | Inkapsling/låda 6-XFDFN |
Spänning - begränsning (max) @ Ipp 11V | Leverantörens enhetsförpackning |
Ström - toppuls (10/1000 µs) 10A (8/20µs) | Basproduktens nummer |