PESD3V3NW-SFYL | |
|---|---|
Tillverkare | |
Tillverkarens produktnummer | PESD3V3NW-SFYL |
Beskrivning | TVS DIODE 3.3VWM 5.1VC DSN0603-2 |
Kundreferens | |
Detaljerad beskrivning | 5,1V (typ) Klämma 20A (8/20µs) Ipp TVS - dioder Ytmontering DSN0603-2 |
Datablad | Datablad |
Kategori | Ström - toppuls (10/1000 µs) 20A (8/20µs) |
Tillv. | Nätmatningsskydd Nej |
Serie | Tillämpningar Telekom |
Förpackning Remsa och spole (TR) Remsbit (CT) Digi-Reel® | Kapacitans @ frekvens 0,6pF vid 1MHz |
Artikelstatus Har utgått hos DigiKey | Arbetstemperatur -40°C-125°C (TA) |
Typ Zener | Monteringstyp Ytmontering |
Dubbelriktade kanaler 1 | Inkapsling/låda 0201 (metrisk 0603) |
Spänning - backspänning (typ) 3,3V (max) | Leverantörens enhetsförpackning |
Spänning - genombrott (min) 6,8V (typ) | Basproduktens nummer |
Spänning - begränsning (max) @ Ipp 5,1V (typ) |