PESD3V3L1BSLZ
DigiKeys produktnummer
1727-PESD3V3L1BSLZTR-ND - Remsa och spole (TR)
1727-PESD3V3L1BSLZCT-ND - Remsbit (CT)
1727-PESD3V3L1BSLZDKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
PESD3V3L1BSLZ
Beskrivning
TVS DIODE 3.3VWM 11.3V DFN10062
Tillverkarens standardleveranstid
16 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
11,3V Klämma 7,5A (8/20µs) Ipp TVS - dioder Ytmontering DFN1006-2
Kategori
Ström - toppuls (10/1000 µs)
7,5A (8/20µs)
Tillv.
Nätmatningsskydd
Nej
Digi-Reel®
Tillämpningar
Telekom
Artikelstatus
Aktiv
Kapacitans @ frekvens
15,5pF vid 1MHz
Arbetstemperatur
-55°C-125°C (TA)
Dubbelriktade kanaler
1
Spänning - backspänning (typ)
3,3V (max)
Inkapsling/låda
SOD-882
Spänning - genombrott (min)
5,2V
Leverantörens enhetsförpackning
Spänning - begränsning (max) @ Ipp
11,3V