PESD3V3L1BA,115 | |
|---|---|
Tillverkare | |
Tillverkarens produktnummer | PESD3V3L1BA,115 |
Beskrivning | TVS DIODE 3.3VWM 26VC SOD323 |
Kundreferens | |
Detaljerad beskrivning | 26V Klämma 18A (8/20µs) Ipp TVS - dioder Ytmontering SOD-323 |
Datablad | Datablad |
EDA-/CAD-modeller | PESD3V3L1BA,115 Modeller |
Kategori | Effekt - toppuls 500W |
Tillv. | Nätmatningsskydd Nej |
Förpackning Remsa och spole (TR) Remsbit (CT) Digi-Reel® | Tillämpningar General Purpose |
Artikelstatus Har utgått hos DigiKey | Kapacitans @ frekvens 101pF vid 1MHz |
Typ Zener | Arbetstemperatur -65°C-150°C (TA) |
Dubbelriktade kanaler 1 | Monteringstyp Ytmontering |
Spänning - backspänning (typ) 3,3V (max) | Inkapsling/låda SC-76, SOD-323 |
Spänning - genombrott (min) 5,8V | Leverantörens enhetsförpackning |
Spänning - begränsning (max) @ Ipp 26V | Basproduktens nummer |
Ström - toppuls (10/1000 µs) 18A (8/20µs) |