PESD30VF1BBL-QYL är slut i lager och kan restnoteras.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Similar
Taiwan Semiconductor Corporation
I lager: 18 400
Datablad
21V (typ) Klämma Ipp TVS - dioder Ytmontering DFN1006-2
Why do we need high trigger voltage devices for OPEN Alliance ethernet?
PESD30VF1BBL-QYL
DigiKeys produktnummer
1727-PESD30VF1BBL-QYLTR-ND - Remsa och spole (TR)
1727-PESD30VF1BBL-QYLCT-ND - Remsbit (CT)
1727-PESD30VF1BBL-QYLDKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
PESD30VF1BBL-QYL
Beskrivning
TVS DIODE 30VWM 21VC DFN10062
Tillverkarens standardleveranstid
12 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Kategori
Nätmatningsskydd
Nej
Tillv.
Kapacitans @ frekvens
0,27pF vid 1MHz
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Arbetstemperatur
-55°C-150°C (TA)
Artikelstatus
Aktiv
Grad
Automotive
Typ
Zener
Godkännande
AEC-Q101
Dubbelriktade kanaler
1
Monteringstyp
Ytmontering
Spänning - backspänning (typ)
30V (max.)
Inkapsling/låda
SOD-882
Spänning - genombrott (min)
31V
Leverantörens enhetsförpackning
Spänning - begränsning (max) @ Ipp
21V (typ)