PESD2IVN27T-QR
DigiKeys produktnummer
1727-PESD2IVN27T-QRTR-ND - Remsa och spole (TR)
1727-PESD2IVN27T-QRCT-ND - Remsbit (CT)
1727-PESD2IVN27T-QRDKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
PESD2IVN27T-QR
Beskrivning
TVS DIODE 27VWM 45VC TO236AB
Tillverkarens standardleveranstid
10 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
45V Klämma 3A (8/20µs) Ipp TVS - dioder Ytmontering TO-236AB
Tillämpningar
CAN
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Kapacitans @ frekvens
13pF vid 1MHz
Artikelstatus
Aktiv
Arbetstemperatur
-55°C-150°C (TA)
Automotive
Dubbelriktade kanaler
Spänning - backspänning (typ)
27V (max.)
Monteringstyp
Ytmontering
Spänning - genombrott (min)
28V
Inkapsling/låda
TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
Spänning - begränsning (max) @ Ipp
45V
Leverantörens enhetsförpackning
Ström - toppuls (10/1000 µs)
3A (8/20µs)