PESD2IVN24T-QR är slut i lager och kan restnoteras.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Direkt
onsemi
I lager: 21 910
Datablad
Similar
Littelfuse Inc.
I lager: 1 370
Datablad
Similar
Diotec Semiconductor
42V Klämma 3A (8/20µs) Ipp TVS - dioder Ytmontering TO-236AB
PESD2IVN24T-QR
DigiKeys produktnummer
1727-PESD2IVN24T-QRTR-ND - Remsa och spole (TR)
1727-PESD2IVN24T-QRCT-ND - Remsbit (CT)
1727-PESD2IVN24T-QRDKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
PESD2IVN24T-QR
Beskrivning
TVS DIODE 24VWM 42VC TO236AB
Tillverkarens standardleveranstid
30 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Tillv.
Tillämpningar
CAN
Kapacitans @ frekvens
14pF vid 1MHz
Artikelstatus
Aktiv
Arbetstemperatur
-55°C-150°C (TJ)
Automotive
Dubbelriktade kanaler
2
Spänning - backspänning (typ)
24V (max.)
Spänning - genombrott (min)
25,5V
Inkapsling/låda
TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
Spänning - begränsning (max) @ Ipp
42V
Leverantörens enhetsförpackning
Ström - toppuls (10/1000 µs)
3A (8/20µs)