PESD2CANFD72LT-QR
DigiKeys produktnummer
1727-PESD2CANFD72LT-QRTR-ND - Remsa och spole (TR)
1727-PESD2CANFD72LT-QRCT-ND - Remsbit (CT)
1727-PESD2CANFD72LT-QRDKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
PESD2CANFD72LT-QR
Beskrivning
PESD2CANFD72LT-Q/SOT23/TO-236A
Tillverkarens standardleveranstid
10 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
94V (typ.) Klämma 3A (8/20µs) Ipp TVS - dioder Ytmontering TO-236AB
Tillämpningar
CAN
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Kapacitans @ frekvens
4,5pF vid 1MHz
Artikelstatus
Aktiv
Arbetstemperatur
-55°C-150°C (TA)
Automotive
Dubbelriktade kanaler
Spänning - backspänning (typ)
72V (max.)
Monteringstyp
Ytmontering
Spänning - genombrott (min)
74V
Inkapsling/låda
TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
Spänning - begränsning (max) @ Ipp
94V (typ.)
Leverantörens enhetsförpackning
Ström - toppuls (10/1000 µs)
3A (8/20µs)