PESD2CANFD24V-QBZ är slut i lager och restnotering är inte tillgängligt för närvarande.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Similar
Diotec Semiconductor
I lager: 427
Datablad
42V Klämma 2,6A (8/20µs) Ipp TVS - dioder Ytmontering, vätbar sida DFN1110D-3
PESD2CANFD24V-QBZ
DigiKeys produktnummer
1727-PESD2CANFD24V-QBZTR-ND - Remsa och spole (TR)
1727-PESD2CANFD24V-QBZCT-ND - Remsbit (CT)
1727-PESD2CANFD24V-QBZDKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
PESD2CANFD24V-QBZ
Beskrivning
TVS DIODE 24VWM 42VC DFN1110D-3
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Tillämpningar
CAN
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Kapacitans @ frekvens
5,2pF vid 1MHz
Artikelstatus
Har utgått hos DigiKey
Arbetstemperatur
-55°C-150°C (TA)
Automotive
Dubbelriktade kanaler
Spänning - backspänning (typ)
24V (max.)
Monteringstyp
Ytmontering, vätbar sida
Spänning - genombrott (min)
25,5V
Inkapsling/låda
3-XDFN exponerad kontaktyta
Spänning - begränsning (max) @ Ipp
42V
Leverantörens enhetsförpackning
Ström - toppuls (10/1000 µs)
2,6A (8/20µs)