PESD2CANFD24U-QBZ
DigiKeys produktnummer
1727-PESD2CANFD24U-QBZTR-ND - Remsa och spole (TR)
1727-PESD2CANFD24U-QBZCT-ND - Remsbit (CT)
1727-PESD2CANFD24U-QBZDKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
PESD2CANFD24U-QBZ
Beskrivning
TVS DIODE 24VWM 43VC DFN1110D-3
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
43V Klämma 1,9A (8/20µs) Ipp TVS - dioder Ytmontering, vätbar sida DFN1110D-3
Tillämpningar
CAN
Kapacitans @ frekvens
3,2pF vid 1MHz
Artikelstatus
Har utgått hos DigiKey
Arbetstemperatur
-55°C-150°C (TA)
Automotive
Dubbelriktade kanaler
2
Godkännande
AEC-Q101
Spänning - backspänning (typ)
24V (max.)
Monteringstyp
Ytmontering, vätbar sida
Spänning - genombrott (min)
25,5V
Inkapsling/låda
3-XDFN exponerad kontaktyta
Spänning - begränsning (max) @ Ipp
43V
Leverantörens enhetsförpackning
Ström - toppuls (10/1000 µs)
1,9A (8/20µs)