PESD24VV1BAX är slut i lager och kan restnoteras.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Similar
Panjit International Inc.
I lager: 0
Datablad
Similar
Taiwan Semiconductor Corporation
I lager: 2 276
Datablad
42V Klämma 3,5A (8/20µs) Ipp TVS - dioder Ytmontering SOD-323
PESD15VL1BA,115
PESD24VV1BAX
DigiKeys produktnummer
1727-PESD24VV1BAXTR-ND - Remsa och spole (TR)
1727-PESD24VV1BAXCT-ND - Remsbit (CT)
1727-PESD24VV1BAXDKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
PESD24VV1BAX
Beskrivning
TVS DIODE 24VWM 42VC SOD323
Tillverkarens standardleveranstid
30 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Tillv.
Tillämpningar
Telekom
Kapacitans @ frekvens
14pF vid 1MHz
Artikelstatus
Aktiv
Arbetstemperatur
-55°C-150°C (TA)
Automotive
Dubbelriktade kanaler
1
Spänning - backspänning (typ)
24V (max.)
Spänning - genombrott (min)
25,5V
Inkapsling/låda
SC-76, SOD-323
Spänning - begränsning (max) @ Ipp
42V
Leverantörens enhetsförpackning
Ström - toppuls (10/1000 µs)
3,5A (8/20µs)