PESD24VF1BBL-QYL
DigiKeys produktnummer
1727-PESD24VF1BBL-QYLTR-ND - Remsa och spole (TR)
1727-PESD24VF1BBL-QYLCT-ND - Remsbit (CT)
1727-PESD24VF1BBL-QYLDKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
PESD24VF1BBL-QYL
Beskrivning
TVS DIODE 24VWM 20VC DFN10062
Tillverkarens standardleveranstid
12 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
20V (typ) Klämma Ipp TVS - dioder Ytmontering DFN1006-2
Kategori
Nätmatningsskydd
Nej
Tillv.
Kapacitans @ frekvens
0,28pF vid 1MHz
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Arbetstemperatur
-55°C-150°C (TA)
Artikelstatus
Aktiv
Grad
Automotive
Typ
Zener
Godkännande
AEC-Q101
Dubbelriktade kanaler
1
Monteringstyp
Ytmontering
Spänning - backspänning (typ)
24V (max.)
Inkapsling/låda
SOD-882
Spänning - genombrott (min)
25V
Leverantörens enhetsförpackning
Spänning - begränsning (max) @ Ipp
20V (typ)