PESD1V2Y1BSFYL
DigiKeys produktnummer
1727-PESD1V2Y1BSFYLTR-ND - Remsa och spole (TR)
1727-PESD1V2Y1BSFYLCT-ND - Remsbit (CT)
1727-PESD1V2Y1BSFYLDKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
PESD1V2Y1BSFYL
Beskrivning
TVS DIODE 1.2VWM DSN0603-2
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Klämma Ipp TVS - dioder Ytmontering DSN0603-2
Kategori
Nätmatningsskydd
Nej
Tillv.
Tillämpningar
Telekom
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Kapacitans @ frekvens
0,26pF vid 1MHz
Artikelstatus
Har utgått hos DigiKey
Monteringstyp
Ytmontering
Typ
Zener
Inkapsling/låda
0201 (metrisk 0603)
Dubbelriktade kanaler
1
Leverantörens enhetsförpackning
Spänning - backspänning (typ)
1,2V
Basproduktens nummer
Spänning - genombrott (min)
3,4V