PESD1IVN27-AX | |
|---|---|
Tillverkare | |
Tillverkarens produktnummer | PESD1IVN27-AX |
Beskrivning | TVS DIODE 27VWM 45VC SOD323 |
Tillverkarens standardleveranstid | 30 veckor |
Kundreferens | |
Detaljerad beskrivning | 45V Klämma 3A (8/20µs) Ipp TVS - dioder Ytmontering SOD-323 |
Datablad | Datablad |
EDA-/CAD-modeller | PESD1IVN27-AX Modeller |
Kategori | Nätmatningsskydd Nej |
Tillv. | Tillämpningar CAN |
Förpackning Remsa och spole (TR) Remsbit (CT) Digi-Reel® | Kapacitans @ frekvens 14pF vid 1MHz |
Artikelstatus Aktiv | Arbetstemperatur -55°C-150°C (TA) |
Typ Zener | Grad Automotive |
Dubbelriktade kanaler 1 | Godkännande AEC-Q101 |
Spänning - backspänning (typ) 27V (max.) | Monteringstyp Ytmontering |
Spänning - genombrott (min) 28V | Inkapsling/låda SC-76, SOD-323 |
Spänning - begränsning (max) @ Ipp 45V | Leverantörens enhetsförpackning |
Ström - toppuls (10/1000 µs) 3A (8/20µs) | Basproduktens nummer |