PDZ6.8B-QX är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Taiwan Semiconductor Corporation
I lager: 0
Datablad
Similar
Panjit International Inc.
I lager: 1 455
Datablad
Dioder - zener 6.8 V 400 mW ±2% Ytmontering SOD-323
PESD15VL1BA,115
PDZ6.8B-QX
DigiKeys produktnummer
1727-PDZ6.8B-QX-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
PDZ6.8B-QX
Beskrivning
DIODE ZENER 6.8V 400MW SOD323
Tillverkarens standardleveranstid
30 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Kategori
Ström - läckström @ Vr
500 nA @ 3.5 V
Tillv.
Spänning - fram (Vf) (max) @ If
1.1 V @ 100 mA
Serie
Arbetstemperatur
150°C (TJ)
Artikelstatus
Aktiv
Tolerans
±2%
Inkapsling/låda
Effekt - max
400 mW
Impedans (max) (Zzt)
40 Ohms