NCA9306DC-Q100H
DigiKeys produktnummer
1727-NCA9306DC-Q100HTR-ND - Remsa och spole (TR)
1727-NCA9306DC-Q100HCT-ND - Remsbit (CT)
1727-NCA9306DC-Q100HDKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
NCA9306DC-Q100H
Beskrivning
IC XLTR VL BIDIR 8-VSSOP
Tillverkarens standardleveranstid
16 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Spänningsnivå Översättare Dubbelriktad 1 kretsar 2 kanalig 100MHz 8-VSSOP
Kategori
Utgångstyp
Open Drain, Push-Pull
Tillverkare
Nexperia USA Inc.
Datahastighet
100MHz
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Arbetstemperatur
-40°C-125°C (TA)
Artikelstatus
Aktiv
Grad
Automotive
Översättartyp
Spänningsnivå
Godkännande
AEC-Q100
Kanaltyp
Dubbelriktad
Monteringstyp
Ytmontering
Antal kretsar
1
Inkapsling/låda
8-VFSOP (Bredd 0,091", 2,30mm)
Kanaler per krets
2
Leverantörens enhetsförpackning
8-VSSOP
Spänning - VCCA
0 V ~ 5 V
Basproduktens nummer
Spänning - VCCB
0 V ~ 5 V