MM5Z3V3T5GF
DigiKeys produktnummer
1727-MM5Z3V3T5GFTR-ND - Remsa och spole (TR)
1727-MM5Z3V3T5GFCT-ND - Remsbit (CT)
1727-MM5Z3V3T5GFDKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
MM5Z3V3T5GF
Beskrivning
DIODE ZENER 3.3V 300MW SOD523
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Dioder - zener 3.3 V 300 mW ±2% Ytmontering SOD-523
Kategori
Impedans (max) (Zzt)
95 Ohms
Tillv.
Ström - läckström @ Vr
5 µA @ 1 V
Serie
Spänning - fram (Vf) (max) @ If
1.1 V @ 100 mA
Arbetstemperatur
150°C (TJ)
Artikelstatus
Har utgått hos DigiKey
Tolerans
±2%
Effekt - max
300 mW